За роки існування на ринку юридичних послуг компанія допомогла сотням клієнтів. Вартість наших послуг доступна громадянам з будь-яким рівнем достатку. Скориставшись юридичною консультацією https://pravo.poltava.ua/ у адвоката Тищенко Р.П. Ви неодмінно отримаєте чіткі та грамотні відповіді по питанням, що цікавлять Вас. А ось на інших сайтах теж є безкоштовна юридична консультація …

юридична консультація київ

Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб – сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо. Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійних експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів. У березні 2017 року летіла терміново до своєї хворої мами в Україну.

Адвокати Київ Бесплатная Консультация Юриста Киев Автоадвокат

Сума боргу була значна зменшена, завдяки адвокату. З питання встановлення факту смерті на території Луганської області (непідконтрольна територія). Адвокат Бражник Євгенія супроводжувала моя справа про скасування виконавчого напису.

  • Роботодавець останнім часом хотів звільнити з роботи.
  • Ви можете впевнено орієнтуватися на якість і умови надання юридичних послуг нами.
  • Мало того – щоб отримати право на реєстрацію, вони пройшли відбір, і якість їх роботи контролюється.
  • Яку б суму не називали, він постійно відмовляв, та звісно без його згоди сама б я не змогла щось зробити.

Перш за все, оперативну допомогу і підтримку адвоката. Адже впевненість у своїх силах і готовність діяти визначають більшу частину успіху. Нашідосвідчені юристи та адвокати запропонують свій погляд на більшість конфліктних ситуацій. Впевнитися в цьому допоможе консультація юриста компанії «ENTIRE». Правильне використання своїх прав, вміння працювати з документами та відсутність хвилювань – основні переваги підтримки адвоката.