Виконавець не виступає стороною або посередником у будь-яких угодах між будь-якими особами, Користувачами. Інформація про перебіг Аукціону оновлюється автоматично одразу після здійснення Кроку аукціону будь-яким Учасником та розміщується у порядку від найнижчої до найвищої пропозиції ціни без зазначення інформації про Учасників. • – ще один німецький аналог OLX з оголошеннями про продаж і купівлю найрізноманітніших товарів, включаючи авто. Виконавець не гарантує, що будь-хто з Учасників аукціону виявить бажання здійснити купівлю Товару або укладе з продавцем договір купівлі-продажу чи будь-який інший договір. • – оголошення з найрізноманітнішими товарами, подібно до OLX, є розділ Automarkt, виключно німецькою. Таких ресурсів на теренах “інтернет.de” чимало і вони майже повністю витіснили паперові носії оголошень, хоча за чутками саме у друкованих оголошеннях трапляються жадані екземпляри автомобілів з малим пробігом та низькою ціною.

сайт продажу авто

Серед інтернет-ресурсів, які дозволяють знайти та придбати автомобіль у Німеччині без перебільшення найпопулярнішим є cell.de. По-перше – цей сайт є лідером за кількістю оголошень, а по-друге – він представлений кількома мовами, включно з 3fanautos.com російською, що значно спрощує користування сервісом для мешканців східної Європи. Нарешті, тут наводяться ціни з урахуванням ПДВ – ціна, позначена як “нетто”, показує вартість з 19-відсотковою податковою “знижкою”, тоді як “брутто” позначає повну вартість.

Политика Конфиденциальности

За “легендою” такі машини продають бюргери похилого віку (котрі звикли до газет і журналів і не користуються інтернетом), що їздили на свої фольксвагенах до церкви раз на тиждень. Та надійніше покладатись не на волю сліпої удачі, а на повноту вибору та детальну інформацію з сайтів. Інтернет-майданчики з оголошеннями від приватних продавців, спеціалізованих торговців вживаними авто та офіційних дилерів на просторах німецького інтернету відрізняються досить доброю пристосованістю для іноземних користувачів. Якщо у випадку з польськими, болгарськими чи литовськими дошками оголошень лише кілька мають російськомовну версію, то німецькі сайти майже у половині випадків зрозумілі слов’янам. Користувач усвідомлює та погоджується, що Аукціон має на меті виявити найвигіднішу для продавця пропозицію але жодним чином не зобов’язує його зв’язуватись або укладати будь-які правочини з Учасником Аукціону за результатами такого Аукціону.

Горячие Предложения По Продаже Авто В Казахстане

Також варто відзначити, що на офіційних сайтах автовиробників можна знайти інформацію про дилерів і, як правило, поруч з шоу-румом з новими автомобілями розміщено майданчик з машинами з пробігом цієї ж марки. Також часто поруч з великими дилерськими центрами “офіціалів” розташовані салони незалежних приватних торговців новими і вживаними автомобілями. Контактна інформація Учасника, що робить Крок Аукціону стаєє доступною виключно для продавця Товару, що замовив відповідну послугу Аукціон. У ході Аукціону Учасникам надається можливість робити Кроки аукціону необмежену кількість разів до завершення Аукціону. Користувач в процесі споживання послуги Аукціон одержує інформацію про всі цінові пропозиції Учасників, а також контактну інформацію відповідних Учасників.

Получаете Скан Копии Договора На Поставку Транспортного Средства

Оголошення про продаж авто, різного роду важлива інформація — це все ще не повний список наших можливостей. Для кожного, хто бажає залишатися в курсі подій, пов’язаних зі світом автомобілів та інших засобів транспортування, ми відкрили рубрику автомобільних новин. Копітка робота наших редакторів щоденно дозволяє відвідувачам дізнаватися про події в автомобільному світі, ринкових тенденціях в Україні, зміни та оновлення в базі автомобільних законів. Крім того, ми викладаємо автомобільні тест-драйви та іншу цікаву інформацію, яка зацікавить автолюбителів будь-якої вікової категорії.